Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 28 x 34 cm, signováno vlevo nahoře R. Wiesner, zezadu opatřeno štítkem ČFVU. Malíř a grafik, studoval na UPŠ a AVU v Praze u J. Obrovského a V. Nechleby, člen SVU Mánes. Znám hlavně svými výrazně barevnými figurálními kompozicemi a zátišími dekorativního charakteru. Autor viz T 2/701, TD 214, V 5/131, B 10/728, NEČVU 2/936.